Rafting

Rafting na rieke Cetina je obľúbený výlet plný adrenalínu. Ponúkame vám rekreačné, relatívne kľudné splavovanie rieky, umožňujúce aj menej skúseným vodákom splaviť dravú, čiastočne perejnatú rieku Cetina. Je vhodné pre rodiny s deťmi (deti od 8 rokov), skupiny a aj jednotlivcov. Rieka sa splavuje na viacmiestnych gumových nafukovacích člnoch v doprovode inštruktora. Klient je vybavený záchrannou vestou a prilbou. Pred vyplávaním je vykonaná základná inštruktáž. Všetko čo potrebujete je chuť na dobrodružstvo a zábavu a malá dávka odvahy.

PROGRAM VÝLETU:
ODCHOD: Trogir 07:30, Kaštela : 07:45 / Trogir 12:30, Kaštela : 12:45
RAFTING: 09:30 -13:30 / 14:00 - 17:30
PRÍCHOD: Kaštela : 13:20, Trogir 13:30 / Kaštela : 18:20, Trogir 18:30

DNI VÝLETU: UTOROK / ŠTVRTOK
CENA ZA OSOBU: od 51 EUR

V CENE JE ZAHRNUTÉ: DOPRAVA, VÝSTROJ

Všetky podrobnosti e-mailom. Kontaktujte nás!

Kontakt

Paintball

Adrenalínový šport, pri ktorom nerozhoduje fyzická sila, ale taktika, schopnosť premýšľať a rýchlo reagovať. Vznikol pri značení stromov, ktoré bolo treba vyrúbať a postupne sa stal obľúbenou spoločenskou hrou v prírode. Hrajú ho milióny mužov a žien rôznych vekových kategórií, spoločenských vrstiev a životných štýlov na všetkých kontinentoch. Vo svete sa paintball, tak isto ako iné športy, robí na viacerých úrovniach. Odbúrava stres, preto ho odporúčame ako súčasť teambuilding programu. Na upravenom teréne uprostred borovicového lesa neďaleko pláže môžete sami vyskúšať dvojhodinový paintball s kompletnou výbavou.

PROGRAM VÝLETU:
ODCHOD: Kaštela : 18:20, Trogir 18:30
PAINTBALL: 19:00 - 21:00
PRÍCHOD: Trogir 21:30, Kaštela : 21:40

DNI VÝLETU: KAŽDÝ DEŇ
CENA ZA OSOBU: od 30 EUR

V CENE JE ZAHRNUTÉ: DOPRAVA, VÝSTROJ POTREBNÁ NA HRU PAINTBALL, 200 NÁBOJOV, 2 HOD HRY

Všetky podrobnosti e-mailom. Kontaktujte nás!

Kontakt

FISH PICNIC Drvenik & Šolta

Pozývame vás na celodenný výlet za krásami okolitých ostrovov Drvenik a Šolta. Vyberte sa s nami na nádherné pláže do zátoky Krknjaši a objavte modrú lagúnu. Na pláži na ostrove Šolta budete mať dostatok času na oddych, nechajte sa unášať morskými vlnami a vychutnajte si čaro panenskej prírody.
K Dalmácii neodmysliteľne patrí ryba z grila a pohár vína, o to sa postará posádka lode a nebude chýbať ani pravá dalmátska muzika.

PROGRAM VÝLETU:
ODCHOD: Kaštela : 08:40, Trogir 09:00
VOĽNÝ ČAS NA DRVENIKU, ZÁTOKA KRKNJAŠI: 10:30
OBED/ PO OBEDE ODCHOD NA ŠOLTU : 12:00
PRÍCHOD: Trogir 17:30, Kaštela : 17:45

DNI VÝLETU: KAŽDÝ DEŇ
CENA ZA OSOBU: od 200 HRK

V CENE JE ZAHRNUTÉ: DOPRAVA LOĎOU, OBED

Kontakt

Vyhľadaj ubytovanie

Šifra objektu:
Typ ubytovania:
Príchod:
Odchod:
Počet cestujúcich: >

 

O meste Kaštela

Pod názvom Kaštela sa skrýva sedem menších spojených obcí ležiacich na pobreží Kaštelanského zálivu. Sú to obce: Kaštel Štafilić, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Lukšić, Kaštel Kambelovac, Kaštel Gomilica a Kaštel Sućurac..

Čítaj viac »

Pláže

Pláž Divulje sa nachádza neďaleko letiska, v západnej časti Kaštel Štafiliča. Štrková pláž vhodná pre všetkých aj pre najmenších, vstup do mora je pozvolný. Na pláži je sprcha a prezliekacie kabíny a nechýba tu ani bar..

Čítaj viac »

Turistika

Mesto Kaštela vďaka svojej vynikajúcej polohe ponúka dovolenku na mori nielen pre milovníkov dejín a kultúry, ale všetkým, ktorí si chcú vychutnať pohľad na more z výšky, z vrcholca pobrežných vrchov a vyhliadok...

Čítaj viac »

Legenda o víne

Vedeli ste, že Chorvátsko je bohaté na mnohé autochtónne sorty vína? Väčšina tohto bohatstva chorvátskych originálnych sort vína pochádza práve z Dalmácie. Zachovali sa ako zriedkavé trsy stratené vo vinohradoch na pobreží a na ostrovoch...

Čítaj viac »

Gastro sprievodca

Dalmatínska kuchyňa je jednou z podôb mediteránskej kuchyne, je zmesou nielen stravovacích, ale aj životných zvykov obyvateľov Dalmácie hrdých na svoje tradície. Tradičná dalmatínska strava zahrňuje častú konzumáciu obilnín, ovocia, zeleniny...

Čítaj viac »

Kaštelanský Romeo a Júlia

Neverím, že sú na svete ľudia, ktorí sú aspoň trochu vzdelaní a nikdy nepočuli alebo nečítali Shakespareovho Romea a Júliu. Vedeli ste, že sa takmer rovnaký príbeh lásky odohral aj na chorvátskom pobreží, v našej obľúbenej dovolenkovej destinácii Dalmácii...

Čítaj viac »