Ako zaplatiť

Milí hostia, po prijatí Vašej objednávky rezervácie, či už telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom vyplneného formuláru na internetovej stránke www.kastela-travel.com, v krátkom čase preveríme disponibilitu ubytovania v požadovanom termíne a najneskôr v priebehu 24 hodín dostanete našu ponuku. V ponuke bude uvedená cena požadovaných služieb ubytovania vo vybranom termíne, výška eventuálnych príplatkov, ktoré sa platia na mieste a výška zálohy za ubytovanie. Zálohu v hodnote 30% z celkovej ceny ubytovacích služieb je potrebné uhradiť v lehote, ktorá je vyznačená v ponuke. Zostatkovú sumu zaplatíte v deň príchodu priamo prenajímateľom.

Dôležité je vykonať úhradu v stanovenej lehote (podľa informácií v ponuke). V prípade, ak nestihnete uhradiť v uvedenom čase a rezervácia je i naďalej platná, informujte nás o tom čo najskôr. Ak by ste s platbou meškali, žiaľ Vám nemôžeme garantovať, že vybrané ubytovanie bude ešte voľné. V tom prípade Vám ponúkneme iné ubytovanie s približne rovnakými charakteristikami a kvalitou. Ak neuhradíte zálohu načas, a ani nás nebudete informovať o oneskorenej platbe, budeme Vašu rezerváciu považovať za zrušenú.

Hneď po vykonaní úhrady nám mailom alebo faxom na 00385 (0)21 .... .....) pošlite kópiu platobného príkazu alebo iné potvrdenie o vykonaní transakcie. Po prijatí platby, pri platbách kartou po úspešnej autorizácii Vašej kreditnej karty, Vám pošleme všetky potrebné informácie o rezervovaných službách ubytovania alebo iných službách. Ubytovací poukaz – voucher so všetkými údajmi o rezervácii Vám pošleme mailom. Nezabudnite voucher vytlačiť, vziať so sebou a preukázať sa ním prenajímateľom.

V prípade akýchkoľvek otázok v súvislosti s platbou rezervácie sa na nás môžete obrátiť mailom alebo telefonicky na 00385 (0)91 164 59 69 (stačí, ak pošlete sms-ku na uvedené číslo).

Vyhľadaj ubytovanie

Šifra objektu:
Typ ubytovania:
Príchod:
Odchod:
Počet cestujúcich: >

 
Kaštela Travel cestovná agentúra

Andrea Matas (OIB 50575499983) i Katarina Ninćević (OIB: 74919651935)

Radunićeva 36, Kaštel Novi

MB: 97418676
ID: HR-AB-21-17010302288
Vedúci pobočky: Andrea Matas

Banka: Privredna banka Zagreb d.d.
Račkoga 6, 10000 Zagreb, Croatia

IBAN: HR81 2340 0091 1603 6010 7
SWIFT: PBZGHR2X

GSM: 00385 (0)91 164 5969, 00385 (0)92 198 7198
E-mail:

O meste Kaštela

Pod názvom Kaštela sa skrýva sedem menších spojených obcí ležiacich na pobreží Kaštelanského zálivu. Sú to obce: Kaštel Štafilić, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Lukšić, Kaštel Kambelovac, Kaštel Gomilica a Kaštel Sućurac..

Čítaj viac »

Pláže

Pláž Divulje sa nachádza neďaleko letiska, v západnej časti Kaštel Štafiliča. Štrková pláž vhodná pre všetkých aj pre najmenších, vstup do mora je pozvolný. Na pláži je sprcha a prezliekacie kabíny a nechýba tu ani bar..

Čítaj viac »

Turistika

Mesto Kaštela vďaka svojej vynikajúcej polohe ponúka dovolenku na mori nielen pre milovníkov dejín a kultúry, ale všetkým, ktorí si chcú vychutnať pohľad na more z výšky, z vrcholca pobrežných vrchov a vyhliadok...

Čítaj viac »

Legenda o víne

Vedeli ste, že Chorvátsko je bohaté na mnohé autochtónne sorty vína? Väčšina tohto bohatstva chorvátskych originálnych sort vína pochádza práve z Dalmácie. Zachovali sa ako zriedkavé trsy stratené vo vinohradoch na pobreží a na ostrovoch...

Čítaj viac »

Gastro sprievodca

Dalmatínska kuchyňa je jednou z podôb mediteránskej kuchyne, je zmesou nielen stravovacích, ale aj životných zvykov obyvateľov Dalmácie hrdých na svoje tradície. Tradičná dalmatínska strava zahrňuje častú konzumáciu obilnín, ovocia, zeleniny...

Čítaj viac »

Kaštelanský Romeo a Júlia

Neverím, že sú na svete ľudia, ktorí sú aspoň trochu vzdelaní a nikdy nepočuli alebo nečítali Shakespareovho Romea a Júliu. Vedeli ste, že sa takmer rovnaký príbeh lásky odohral aj na chorvátskom pobreží, v našej obľúbenej dovolenkovej destinácii Dalmácii...

Čítaj viac »